PSONI - Żory | Nowa strona, nowy fanpage (FB)
823
post-template-default,single,single-post,postid-823,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Nowa strona, nowy fanpage (FB)

08 wrz Nowa strona, nowy fanpage (FB)

Najwyższa władza naszego Stowarzyszenia, Zgromadzenie Elektorów podjęło historyczną uchwałę dotyczącą zmiany nazwy na: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Nowa nazwa jest zgodna z duchem czasu, z najnowszymi trendami w nauce i z aktami prawa międzynarodowego, w tym zwłaszcza wprowadzonej w polski system prawny niemal równo 3 lata temu – Konwencji Narodów Zjednoczonych o prawach osób z niepełnosprawnościami. Nowa nazwa odpowiada na wyzwania XXI wieku, traktujące wszystkich członków społeczeństw, w tym także każdą osobę z niepełnosprawnością intelektualną, w sposób równy, podmiotowy i z poszanowaniem jej godności osobistej.

Jako Koło terenowe będziemy posługiwać się nazwą Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Żorach (PSONI).

Korzystając z okazji uruchomiliśmy nową stronę internetową http://psoni.zory.pl oraz fanpage na Facebook http://facebook.com/psonizory, do której odwiedzania i polubienia bardzo serdecznie Państwa zachęcamy. 

Informujemy również, że wszystkie dotychczasowe konta Stowarzyszenia i Placówek Żory na portalu Facebook zostaną ujednolicone i w najbliższym czasie wyłączone.

Tagi:
,


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress