PSONI - Żory | Konkurs plastyczny pt. „Pocztówka na sto lat – moja Niepodległa”
9289
post-template-default,single,single-post,postid-9289,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Konkurs plastyczny pt. „Pocztówka na sto lat – moja Niepodległa”

09 lipca Konkurs plastyczny pt. „Pocztówka na sto lat – moja Niepodległa”

W imieniu Wojewody Śląskiego Jarosława Wieczorka informujemy o zorganizowanym przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach konkursie plastycznym pt. „Pocztówka na sto lat – moja Niepodległa”, którego celem jest uczczenie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i średnich, młodzież i dorośli z warsztatów terapii zajęciowej oraz seniorzy z całego województwa śląskiego. Prace powinny być wykonane na papierze typu brystol lub blok techniczny w formacie A3 (297×420 mm) lub A4 (292×210 mm) lub w formacie elektronicznym (JPG), a ich tematyka powinna być ściśle związana z ideą konkursu tj. zaprojektowaniem pocztówki dotyczącej upamiętnienia stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną lub w wybranym graficznym programie komputerowym. Prace w imieniu uczestników mogą składać rodzice uczniów, nauczyciele, uczestnicy warsztatów terapeutycznych, członkowie klubów seniora lub sami uczestnicy, którzy ukończyli 13 lat, w terminie do 14 września 2018r.

 

Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie konkursu, ponadto informacji na ten temat udziela Marzena Spyra-Grzesik, spyram@katowice.uw.gov.pl, telefon: 032 2077331.

Pobierz “regulamin_pocztowka” regulamin_pocztowka.pdf – Pobrano 61 razy – 218 KB

Pobierz “zgoda konkurs plastyczny” zgoda-konkurs-plastyczny.pdf – Pobrano 60 razy – 553 KBFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress