PSONI - Żory | Wasz 1% – nasze większe możliwości
8094
post-template-default,single,single-post,postid-8094,single-format-video,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Wasz 1% – nasze większe możliwości

16 Sty Wasz 1% – nasze większe możliwości

Coś Wam opowiemy, pewną historyjkę. Wyobraźcie sobie taką oto sytuację: szperamy w internecie, czytamy pisma branżowe, organizujemy spotkania z przedstawicielami handlowymi reprezentującymi branżę rehabilitacyjną, a wszystko to po to, by być na bieżąco w błyskawicznie zmieniającym się świecie. Świat ów zmienia się błyskawicznie – to fakt, lecz faktem też jest to, że ceny w tym świecie są obłędne. Wszystko jest kolosalnie drogie, fotelik rehabilitacyjny, sprzęt do terapii. Wszystko kosztuje kosmiczne pieniądze, doskonale o tym wiedzą rodzice. Nie za wszystko możemy zapłacić środkami pochodzącymi z subwencji oświatowej czy PFRONU (sprzętu do rehabilitacji, tak koszmarnie drogiego – już nie). Więc co robimy jeśli chcemy by nasi wychowankowie korzystali z najlepszego sprzętu? Przecież na to zasługują. Otóż do tego właśnie celu służy Wasz 1 %.

A teraz jeszcze jedna historia. Pamiętacie nasz stary budynek OREW/OWI? Wszystko można by o nim powiedzieć, ale nie to, że był dostosowany do naszych potrzeb. A dziś widzicie naszą piękną, nowoczesną siedzibę? To też między innymi dzięki Wam, dzięki 1% Waszych podatków.

Zatem winni Wam jesteśmy stukrotne podziękowania i jeszcze raz liczymy na Waszą pomoc.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress