PSONI - Żory | Konkurs na plakat z hasłem, dotyczące Roku Wczesnej Interwencji 2018
7692
post-template-default,single,single-post,postid-7692,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Konkurs na plakat z hasłem, dotyczące Roku Wczesnej Interwencji 2018

06 Gru Konkurs na plakat z hasłem, dotyczące Roku Wczesnej Interwencji 2018

Szanowni Państwo!

W przyszłym roku będziemy obchodzić Jubileusz 40. lat wczesnej interwencji w Polsce i z tej okazji rok 2018 został ogłoszony Rokiem Wczesnej Interwencji. Dlatego też chcielibyśmy pokazać dokonania i osiągnięcia żorskiego Ośrodka Wczesnej Interwencji, popularyzować wiedzę o roli wczesnej interwencji jako podstawowej, pierwszej pomocy rodzinie od najwcześniejszych dni życia dziecka oraz wypromować działalność OWI.

Z uwagi na tak doniosły jubileusz Zarząd Główny Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną ogłosił Konkurs na plakat z hasłem, promujące wydarzenia Roku Wczesnej Interwencji 2018. Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich osób fizycznych, które są zainteresowane tematyką Konkursu.

Każdy uczestnik może dostarczyć jedną pracę konkursową. Plakat wraz z hasłem należy wykonać na usztywnionym podkładzie w formacie 70 cm x 100 cm. Do egzemplarza plakatu należy dołączyć płytę CD lub nośnik USB z elektronicznym zapisem projektu plakatu, umożliwiającym jego wydruk w technice offsetowej. Wymagany zestaw kolorów to CMYK. Projekt powinien mieć rozdzielczość 300 dpi przy skali 1:1. Pliki można przysyłać w formatach tiff, pdf, jpg.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu, w którym znajduje się szczegółowy opis warunków uczestnictwa. Z uwagi na konieczność przesłania prac konkursowych do Zarządu Głównego PSONI w Warszawie informujemy, że termin dostarczenia prac wraz z załącznikiem nr 1 i nr 2 do Regulaminu Konkursu upływa w dniu 19.12.2017r. Prace należy dostarczyć do siedziby PSONI Koło w Żorach, Żory, ul. Piastów Górnośląskich 8, pokój 2.11 (II piętro). W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Placówek pod numerem telefonu 32 43-43-678.

Serdecznie zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w Konkursie.

Pliki do pobrania:

Pobierz “Konkurs na plakat - regulamin” ROK-WI-2018_REGULAMIN-Konkursu-na-plakat.pdf – Pobrano 84 razy – 420 KB

Pobierz “Konkurs na plakat - załącznik 1 i 2” Załączniki-nr-1-i-nr-2-do-Regulaminu-Konkursu-na-plakat.pdf – Pobrano 98 razy – 571 KB

Tagi:
,


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress