PSONI - Żory | Gratulacje!!
5437
post-template-default,single,single-post,postid-5437,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Gratulacje!!

13 cze Gratulacje!!

Słuchajcie, słuchajcie!!!Musimy podzielić się z Wami radosną nowiną. Nasza Droga Przewodnicząca Zarządu Koła Izabela Bester, została właśnie wybrana do Zarządu Głównego PSONI w Warszawie. Cóż może być zaszczytniejszego dla członka tego zasłużonego Stowarzyszenia, niż powołanie do samego centrum – do Zarządu Głównego. Jest to niewątpliwie docenienie naszego Koła, naszego Zarządu, ale przede wszystkim osobisty sukces naszej Przewodniczącej. Tym samym gratulujemy i życzymy powodzenia w walce o prawa naszych wychowanków, uczniów, uczestników i członków Stowarzyszenia. Niech dobra gwiazda, która Panią prowadzi nigdy nie gaśnie i sprawia radość, przynajmniej taką, jaką sprawia wyłaniające się słońce, na przykład z lasu.

Jeszcze raz niech Pani przyjmie nasze szczere gratulacje.

 

Tekst łatwy do czytania

ETR-300x297

Spotkało nas wielkie wyróżnienie. Przewodnicząca naszego Koła została wybrana do Zarządu Głównego PSONI w Warszawie. Bardzo się cieszymy, bo znaczy to, że praca nas wszystkich zostaje dostrzeżona  i doceniona. Dlaczego nas wszystkich? Ano dlatego, iż mimo zalet jakie niewątpliwie Pani Iza posiada, gdyby placówki naszego Koła źle funkcjonowały, powołania tego by nie było. A tak to wiemy że Zarząd Główny o nas wie, docenia nas i przede wszystkim dostrzega naszą Panią Przewodniczącą, która teraz będzie współdecydować o przyszłości tego zasłużonego Stowarzyszenia. Będzie miała wpływ na decyzje dotyczące miejsca osób z niepełnosprawnością intelektualną w naszym społeczeństwie, będzie kreować politykę społeczną, lobbować w naszym interesie. Jest utalentowana i mądra, więc na pewno sobie poradzi. Gratulujemy.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress