PSONI - Żory | Zajęcia Sherborne
4161
post-template-default,single,single-post,postid-4161,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Zajęcia Sherborne

19 kw. Zajęcia Sherborne

Jest dobrze Pani Weroniko!

Nie ma to jak zajęcia metodą Weroniki Sherborne. Ruch zawsze jest zdrowy, a ruch czyniony według wskazówek słynnej Angielki, zdrowy jest podwójnie. Turlanie się, przeciąganie na kocach, zabawa w „pociąg” i tym podobna aktywność to czysta przyjemność. Uwielbiamy te zajęcia, a teraz możemy je prowadzić na szerokich korytarzach nowego budynku. Ruch to przecież najważniejszy, najnaturalniejszy i niezbędny czynnik w życiu każdej osoby. Jest podstawą rozwoju poznawczego, emocjonalnego, społecznego. Jak powstała ta metoda, kto Panią Weronikę zainspirował, już pisaliśmy. Cieszmy się więc z tej metody, lecz pamiętajmy także o guru tancerzy, bo fajnie jest wiedzieć, że wywodzi się ta metoda z tańca, czyli sztuki. Zatem można śmiało powiedzieć, że jest też elementem arteterapii.

 ETR-300x297

Tekst łatwy do czytania

 

 

Lubimy zajęcia metodą Weroniki Szerborn. Nawet bardzo lubimy. Przede wszystkim dlatego, bo jest oparta na ruchu, a ruch jest przyjemny i dobry. Na zajęciach tych turlamy się, jesteśmy przeciągani na kocach, bawimy się w „pociąg” i robimy podobne rzeczy. Takie zajęcia mają duży wpływ na poprawę zdrowia, pomagają się rozwijać. Pani Weronika wymyśliła ją w latach sześćdziesiątych wieku dwudziestego, a pomógł jej w tym nauczyciel tańca. Pisaliśmy już o tym. Można więc powiedzieć, że metoda ta wywodzi się z tańca, czyli sztuki. A jeśli tak, to zaliczamy ją do terapii przez sztukę.

 Foto: Tomasz NessingFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress