PSONI - Żory | Trwa rekrutacja do Klubu Olimpiad Specjalnych „Niezłomni”
1819
post-template-default,single,single-post,postid-1819,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Trwa rekrutacja do Klubu Olimpiad Specjalnych „Niezłomni”

09 Gru Trwa rekrutacja do Klubu Olimpiad Specjalnych „Niezłomni”

Klub Olimpiad Specjalnych ,,Niezłomni” Żory pod egidą Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Żorach ogłasza nabór zawodników do klubu. Jeżeli masz ochotę uczestniczyć w zmaganiach sportowych, pragniesz aktywnie spędzić czas i poznać innych sportowców biorących udział w Olimpiadach Specjalnych to idealne miejsce dla ciebie. Na ten moment prowadzimy rekrutację do Trójboju Siłowego oraz Bowlingu. Oprócz tego w najbliższym czasie pragniemy włączyć do naszego klubu takie dyscypliny jak pływanie, lekkoatletyka, tenis stołowy czy kolarstwo, biegi przełajowe, piłka nożna, koszykówka. Zapraszamy uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej, Zakładu Aktywności Zawodowej oraz pozostałych kochających sport na dołączenie do naszego klubu. Treningi Trójboju Siłowego prowadzone są przez Mateusza Krętosza oraz profesjonalnego trenera sportów siłowych Radosława Krzyżanowskiego. Treningi z Bowlingu prowadzony jest przez Mateusza Krętosza.
Dodatkowo, poszukujemy także trenerów , którzy w wolnym czasie pragną przygotowywać zawodników do pozostałych dyscyplin sportowych Olimpiad Specjalnych takich jak pływanie, tenis stołowy, bowling, kolarstwo, biegi przełajowe oraz wiele innych. Jeżeli masz chęci, doświadczenie i chcesz stać się częścią naszej drużyny i razem z nami przeżywać cudowne chwile. Zapraszamy.
Kontakt:
Mateusz Krętosz kom. 512-811-252, OREW tel. 32 47 52 048 wew 136

zdjęcia źródło: Olimpiady Specjalny PolskaFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress