PSONI - Żory | A teraz trochę poważniej
1666
post-template-default,single,single-post,postid-1666,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

A teraz trochę poważniej

21 Lis A teraz trochę poważniej

Pewnie wiecie już, że nasze Stowarzyszenie jest otwarte na świat, nowe pomysły i eksperymenty. Lubimy wyzwania i chętnie angażujemy się w nowe idee. Tak się dzieje i tym razem. Postanowiliśmy wspólnie z  funkcjonariuszami Służby Więziennej z Zakładu Karnego w Jastrzębiu Zdroju przystąpić do programu „Kochaj – nie odrzucaj”, skierowanego do osób, które niezbyt solidnie wywiązywały się do tej pory z obowiązku wobec własnych dzieci. Inaczej mówiąc: nie interesowali się ich losem, uchylali się od płacenia alimentów. Pomyśleliśmy, że skoro my, choćby poprzez organizację Dni Godności, wciąż walczymy o prawa osób wykluczonych, wykazujemy społeczną wrażliwość, to ten program jest nam bardzo bliski.
Od pewnego czasu, właśnie w ramach tej idei, współpracuje z naszymi WTZ-etami Pan Adam. Pomaga podczas zajęć, często widujemy go pracującego wspólnie z chłopakami z Pracowni Ogrodniczej.
Pomyśleliśmy więc, my – chłopaki z grupy XII OREW, że warto by było zaprosić Pana Adama na nasze zajęcia, na których wraz z Panem Dyrektorem, omawiamy ciekawe problemy różnorakiej natury i porozmawiać z nim. I właśnie wtedy zrodził się pomysł wywiadu, na zapis którego zapraszamy niebawem. Z pewną nieśmiałością, możemy zdradzić, że będzie bardzo ciekawie.
Tymczasem zobaczcie kilka zdjęć z niektórych naszych akcji.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress