PSONI - Żory | Targi Edukacji i Wolontariatu
15243
post-template-default,single,single-post,postid-15243,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Targi Edukacji i Wolontariatu

18 kw. Targi Edukacji i Wolontariatu

Dziś mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Targach Edukacji i Wolontariatu zorganizowanych przez Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych.
To dla nas wyjątkowa okazja do promowania misji i celów naszego stowarzyszenia, ale także do poznania innych inspirujących organizacji.
Targi były nie tylko miejscem prezentacji naszych działań, ale również doskonałą szansą na zachęcenie młodych osób do zaangażowania się w wolontariat. Praca w ramach wolontariatu nie tylko daje możliwość zdobycia cennego doświadczenia, ale również może być świetnym sposobem na odkrycie swoich pasji i wskazanie drogi dotyczącej przyszłych planów edukacyjnych i zawodowych.
Spotkania z innymi uczestnikami targów przyniosły nam wiele inspirujących rozmów i pozwoliły na nawiązanie nowych kontaktów. To kolejny dowód na to, jak cenny może być dialog i wymiana doświadczeń w budowaniu społeczności opartej na wartościach wolontariatu i solidarności.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i wzięli udział w rozmowach.
Mamy nadzieję, że nasza obecność na Targach Edukacji i Wolontariatu była inspirująca i motywująca dla wszystkich zainteresowanych zaangażowaniem społecznym i działaniami na rzecz dobra wspólnego.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress