PSONI - Żory | Ogłoszenie o rozpoczęciu realizacji projektu „Asystent Osobisty drogą do samodzielności osób z niepełnosprawnością”
12549
post-template-default,single,single-post,postid-12549,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Ogłoszenie o rozpoczęciu realizacji projektu „Asystent Osobisty drogą do samodzielności osób z niepełnosprawnością”

04 sie Ogłoszenie o rozpoczęciu realizacji projektu „Asystent Osobisty drogą do samodzielności osób z niepełnosprawnością”

Z dniem 01.08.2020r. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Żorach rozpoczyna realizację projektu „Asystent Osobisty drogą do samodzielności osób z niepełnoprawnością”. Zadanie realizowane będzie we współpracy z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – Oddział Śląski, w ramach konkursu pn.” Kierunek Aktywność” (zadania zlecone z  art.36 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych.).

Celem projektu jest zwiększenie samodzielności oraz umożliwienie lub wspomaganie niezależnego życia 7 osobom z niepełnosprawnościami z powiatu żorskiego.

Projekt realizowany będzie do 31.03.2021r.

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress