PSONI - Żory | Drodzy rodzice OREW ❗️❗️
12492
post-template-default,single,single-post,postid-12492,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Drodzy rodzice OREW ❗️❗️

17 Cze Drodzy rodzice OREW ❗️❗️

Ufam, że śledzicie na bieżąco sytuację epidemiologiczną w Żorach. Nieco się poprawia zakażeń jest mniej niż jeszcze niedawno. To dobry znak ? Zdaję sobie sprawę, że dla wielu z Was obostrzenia, które wprowadziliśmy są uciążliwe? lecz jeszcze raz podkreślam, robimy to dla naszego wspólnego dobra ❗️Nie dopuścimy, by ktokolwiek zaraził się w OREW❗️To wielka odpowiedzialność i spoczywa na naszych barkach❗️ Szczególnie tych, którzy podejmują decyzje. Niełatwe decyzje.

✔️Zważywszy na sytuację, po przeanalizowaniu wszelkich zagrożeń, odwieszamy prośbę o dwutygodniową pauzę w zajęciach po turnusie rehabilitacyjnym oraz dłuższym wyjeździe.
✔️Jednakże jeszcze raz bardzo prosimy? o rozwagę. Jak pisałem już, mam do Państwa zaufanie, wiem, że zrobicie wszystko, by nie narazić własnego dziecka, innych dzieci, pracowników oraz ich rodzin na zakażenie. Zatem, jeśli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości co do ewentualnej styczności Was lub dziecka z kimś zakażonym, mam nadzieję, że zaniechacie przyjazdu do OREW.
Wierzę w Wasz rozsądek i dobrą wolę. Pamiętajcie, że jeśli którykolwiek uczeń lub pracownik będzie miał wynik pozytywny – Sanepid na min. 2 tygodnie zamknie OREW. Nie chcemy tego.

✔️Zwracam się także do rodziców, którzy nie korzystają jeszcze z możliwości indywidualnych terapii swych dzieci w OREW. Przemyślcie jeszcze raz tę możliwość i zgłaszajcie do nas wolę uczestnictwa. Wprowadzimy Wasze dzieci do grafiku.

✔️Chcemy w najbliższym czasie wydłużyć zajęcia, zwiększyć ich częstotliwość, wprowadzić być może zajęcia grupowe. Wszystko uzależnione jest od bieżącej sytuacji. Nie tylko epidemiologicznej. Czekamy na powrót pracowników przebywających na opiekach, jest ich dużo. Bez nich nie jesteśmy w stanie zwiększyć ilości i częstotliwości zajęć. Być może nastąpi to po 2️⃣8️⃣ czerwca 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣

✔️Ze względu na fakt, iż uczniowie nasi mieli długą przerwę w terapii, OREW nie zamkniemy na cztery tygodnie, jak to bywało wcześniej. Planujemy jednak, ze względów organizacyjnych przerwę dwutygodniową, od 2️⃣7️⃣ lipca
2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ do 7️⃣ sierpnia 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ Jest to konieczne, między innymi, ze względu na Kodeks Pracy.

✔️Jeśli macie jakiekolwiek pytania, wątpliwości, uwagi co do organizacji pracy, proszę byście do mnie pisali lub telefonowali.
Mój mail: ? tomiaktomasz@wp.pl
tel: ?601 077 099
Wspólnie rozwiążemy każdy problem, przyświeca nam bowiem wspólny cel – dobro naszych uczniów a Waszych dzieci.

Bezustannie uważajcie na siebie
Tomasz TomiakFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress