PSONI - Żory | Dobre wieści!
12463
post-template-default,single,single-post,postid-12463,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Dobre wieści!

14 maja Dobre wieści!

Drodzy rodzice uczniów OREW, wczoraj dowiedzieliśmy się, że MEN dopuszcza z dniem 18.05.2020r. możliwość prowadzenia zajęć rewalidacyjno – wychowawczych, za zgodą rodziców, przy zachowaniu szczególnych zasad sanitarnych. Bardzo nas to cieszy, jednakże gdzieś tam z tyłu głowy czujemy obawę. Zawieszaliśmy zajęcia w placówce w sytuacji, gdy w Żorach była oficjalnie jedna osoba zakażona. Przymierzamy się do wznowienia zajęć, gdy liczba zakażonych w naszym mieście przekroczyła setkę i wciąż rośnie. Lecz przez ten dwumiesięczny okres dowiedzieliśmy się czegoś więcej o tym wirusie, wiemy jak się przed nim bronić, przyzwyczailiśmy się do reżimu sanitarnego. Pamiętajcie, niezwykle ważna będzie Wasza szczególna uważność, przestrzeganie zasad i prawdomówność. Codziennie warunkiem przywozu dziecka do OREW będzie wypełnienie przez Was ankiety, w której będą pytania o Wasz kontakt z osobami zakażonymi, mającymi kontakt z zakażonymi, z osobami wykazującymi symptomy, będącymi w kwarantannie. Będziemy również pytać o Wasze zdrowie i samopoczucie dziecka. Jeszcze raz prosimy o bardzo solidne wywiązywanie się z tego obowiązku. Dziecku będziemy na wstępie badać temperaturę.

Chcemy wznowić zajęcia od 25.05.2020r., ten przyszły tydzień poświęcimy na gruntowne i ostateczne przygotowanie się do nowej rzeczywistości. Prosimy Was o informację, które z dzieci od 25.05. będą obecne w OREW oraz o podpisanie zgody na udział w zajęciach.

 

Jeśli wszyscy przestrzegać będziemy zasad, wszystko będzie dobrze.

Dyrektor OREW

Tomasz Tomiak

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress