PSONI - Żory | Zalecenia i rekomendacje dla pacjentów Ośrodka Wczesnej Interwencji
12425
post-template-default,single,single-post,postid-12425,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Zalecenia i rekomendacje dla pacjentów Ośrodka Wczesnej Interwencji

04 maja Zalecenia i rekomendacje dla pacjentów Ośrodka Wczesnej Interwencji

Szanowni Państwo,

w związku z trwającą nadal epidemią koronawirusa oraz planowanym wznowieniem działalności Ośrodka Wczesnej Interwencji podajemy poniżej nasze zalecenia i rekomendacje dotyczące wizyt w OWI. Prosimy o zapoznanie się z zasadami i stosowanie się do nich.

 

Rekomendacje dla pacjentów Ośrodka Wczesnej Interwencji

 1. W celu zmniejszenia ryzyka przenoszenia zakażenia rejestracja odbywa się telefonicznie (pacjent dzwoni przed wyjściem z domu).
 2. Podczas rozmowy telefonicznej rejestracja przeprowadzi ankietę wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2.
 3. Prosimy o punktualne przychodzenie.
 4. W przypadku nagromadzenia się dużej ilości pacjentów z przyczyn niezależnych od nas, możemy prosić o zaczekanie na zewnątrz- przygotujcie się na taką ewentualność.
 5. Przy wejściu do budynku każdy pacjent oraz jego opiekun ma obowiązek zdezynfekować ręce.
 6. Po dezynfekcji nastąpi pomiar temperatury ciała każdej osoby wchodzącej.
 7. W przypadku pacjentów poniżej 2 r.ż. prosimy o przynoszenia na każdy dzień terapii podkładów jednorazowych lub czystych i wyprasowanych pieluch tetrowych.
 8. Małoletniemu pacjentowi w czasie terapii może towarzyszyć wyłącznie jeden opiekun.
 9. Rodzic/opiekun pacjenta obecny podczas terapii ma założoną maseczkę ochronną oraz jednorazowe rękawiczki lub dezynfekuje ręce przed samym wejściem do gabinetu.
 10. Pomiędzy pacjentami wyznaczamy 15 minut na dezynfekcję gabinetów.
 11. Prosimy o nieprzynoszenie zabawek i żadnego jedzenia.

 

Opracowano na podstawie:

Rekomendacje dla fizjoterapeutów pediatrycznych pracujących w systemie rehabilitacji ambulatorujnej lub w warunkach ośrodka lub oddziału dziennego. Krajowa Izba Fizjoterapeutów

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress