PSONI - Żory | Trening umiejętności spędzania wolnego czasu
12092
post-template-default,single,single-post,postid-12092,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Trening umiejętności spędzania wolnego czasu

04 gru Trening umiejętności spędzania wolnego czasu

Uczestnicy projektu w ramach treningu grali w m.in planszówki. Beneficjenci mieli do dyspozycji kilka gier, kart itp. Takiego rodzaju spędzanie wolnego czasu w grupie doskonale rozwija umiejętności interpersonalne.  Trenerzy uczyli uczestników projektu poprzez zabawę wzajemnej współpracy, przestrzegania zasad, czekania na swoją kolej czy tak ważnej sprawności, jaką jest słuchanie innych osób.  Grupowe interakcje z innymi uczą także rywalizacji oraz przydatnej umiejętności przegrywania, której tak trudno nauczyć się w życiu codziennym, a przede wszystkim są doskonałą formą spędzania wolnego czasu.

Treningi realizowane są w ramach Projektu „Razem do samodzielności w Żorach – aktywizacja osób i rodzin zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym”. Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress