PSONI - Żory | Zajęcia ekspresyjne na Świetlicy Rewalidacyjno – Rehabilitacyjnej
1006
post-template-default,single,single-post,postid-1006,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Zajęcia ekspresyjne na Świetlicy Rewalidacyjno – Rehabilitacyjnej

22 wrz Zajęcia ekspresyjne na Świetlicy Rewalidacyjno – Rehabilitacyjnej

Codzienna praca nauczycieli i naszych podopiecznych to nie tylko ciężka praca i radość płynąca z kolejnych sukcesów ale również wykorzystanie szans i możliwości jakie stwarzają nowoczesne i przyjazne sale terapeutyczne.

Doskonałym przykładem pełnego wykorzystania potencjału nowych form oddziaływań terapeutycznych są codzienne zajęcia rewalidacyjno – stymulacyjno – polisensoryczne prowadzone na Świetlicy Rewalidacyjno – Rehabilitacyjnej. Zajęcia te polegają na wielozmysłowej stymulacji, obejmującej swoim zasięgiem dotyk, słuch, węch i smak. Wychodzą naprzeciw deficytom w sposób holistyczny dążąc do ich zaspokojenia, rozwijają obszary, które do tej pory nie były wykorzystanie. Ćwiczenia dostarczają naszym podopiecznym wiele radości, pozytywnych wzmocnień i stanowią dla nich źródło większych i mniejszych sukcesów. Dla kadry natomiast stanowią możliwość realizacji swojej pasji w warunkach dających komfort pracy i zawodowej satysfakcji.

 

Fot. Tomasz Nessing

Fot. Tomasz NessingFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress